KOSZTORYS
NAPRAWY
SZKODY

[ JAK UZYSKAĆ KOSZTORYS ]

Zamów kosztorys w trzech krokach

Z doświadczenia wiem, że 90% kosztorysów naprawy jest mocno zaniżanych. Ubezpieczyciele stosują różnego rodzaju „triki” aby wypłacić poszkodowanemu jak najmniej.

Skoro tutaj jesteś to pewnie i Ty borykasz się z opisanym problemem. Zastanawiasz się czy wycena otrzymana od ubezpieczyciela jest adekwatna to rzeczywistego rozmiaru szkody.

Po przesłaniu niezbędnej dokumentacji, sporządzę dla Ciebie kosztorys dzięki któremu będziesz mieć obraz rzeczywistych kosztów naprawy, który będzie postawą do negocjacji z ubezpieczycielem.

Jeżeli prowadzisz warsztat to prawidłowo sporządzony kosztorys jest dla Ciebie podstawą do otrzymania odpowiedniej należności za naprawę

– Podstawą do sporządzenia kosztorysu są zdjęcia pokazujące zakres uszkodzeń. Załączam poniżej instrukcję wykonania prawidłowych zdjęć.

– Niezbędny będzie skan lub zdjęcie dowodu rejestracyjnego uszkodzonego samochodu, tam znajdują się wszystkie dane potrzebne do sporządzenia wyceny (nr VIN, data pierwszej rejestracji, numer rejestracyjny, pojemność, data przeglądu).

– Dokumentacja otrzymana od ubezpieczyciela kosztorys, wycena wartości.

– Jeżeli szkoda likwidowana jest  z AutoCasco, konieczne jest przesłanie polisy / umowy zawartego ubezpieczenia celem sprawdzenia jej warunków.

– Średni czas analizy dokumentacji to 24h, w przypadku niekompletnej dokumentacji ten czas może się wydłużyć.

– Po otrzymaniu dokumentacji zostają one poddane weryfikacji. Sprawdzamy kolejno wszelkie zapisy w kosztorysie, wycenie.

– Następnie kontaktujemy się z Państwem celem omówienia szczegółów co do sporządzenia kosztorysu, bądź informujemy o braku wymaganych dokumentów.

Analiza szkody jest bezpłatna.

Po sprawdzeniu dokumentacji podejmujemy decyzję czy możemy taki kosztorys wykonać. Istnieją przypadki gdzie taki kosztorys może nie być konieczny.

Kontaktujemy się z Państwem telefonicznie bądź mailowo i wspólnie podejmujemy decyzję co do kosztorysu.

– Dobrnęliśmy do końca, kosztorys został sporządzony i zapisany w pliku PDF gotowy do wysyłki.

– Ostatni etap to zaksięgowanie należności na naszym koncie. Po czym kosztorys zostaje przesłany do Ciebie drogą mailową.

– 99% spraw domykamy w 24h, jeżeli tylko otrzymaliśmy pełną dokumentacje szkody. W przypadku kiedy miałoby to potrwać dłużej na pewno się z Tobą skontaktujemy.

Cena  kosztorysu to 246zł brutto

*Przesłanie kosztorysu w 24h możliwe tylko po zaksięgowaniu wpłaty na koncie i otrzymaniu pełnej dokumentacji. W innych przypadkach czas ten może ulec zmianie. Usługa może zostać wykonana w tygodniu od poniedziałku do piątku. Jeżeli dokumentacja została przesłana  w sobotę nasz ekspert podejmie analizę dopiero w poniedziałek. W niektórych przypadkach czas może zostać wydłużony.

FORMULARZ KOSZTORYSU NAPRAWY SZKODY

  (usuń)

  (usuń)

  (usuń)

  (usuń)

  (usuń)

  + dodaj następny plik

  © Copyright 2022  |  kancelaria-chudyba.pl