Kosztorys naprawy szkody, wycena wartości pojazdu Gorlice i Nowy Sącz

Jako Rzeczoznawca oferuję profesjonalne wykonanie kalkulacji kosztów naprawy uszkodzonego pojazdu w programie Audatex oraz wycen wartości pojazdu w programie Info-Ekspert dla osób fizycznych, warsztatów, firm użytkujących samochody, towarzystw ubezpieczeniowych i innych. Korzystam z wiedzy i doświadczenia nabytego w autoryzowanych serwisach, by wykonywać precyzyjne i wiarygodne kosztorysy szkody. Sprawdź, jak w praktyce wyglądają moje usługi i skorzystaj z nich – działam na terenie Gorlic czy Nowego Sącza!

W jaki sposób opracowany zostaje kosztorys naprawy szkody?

Każda firma ubezpieczeniowa przygotowuje swój własny kosztorys naprawy szkody, który w większości przypadków bywa zaniżony i skutkuje wypłatą mniejszej niż należna ilości pieniędzy. Rozwiązaniem takiego problemu jest skorzystanie z usług niezależnego rzeczoznawcy, który przygotuje własną wycenę wartości pojazdu i spowodowanych w nim usterek. Taki dokument będzie cennym argumentem, który pozwoli Ci uzyskać odszkodowanie w pełni odpowiadające poniesionym stratom.

Dysponuję profesjonalnym zapleczem technicznym, w tym autoryzowanym oprogramowaniem Audatex oraz Info-Ekspert, które umożliwiają rzetelne wykonanie powyższych kalkulacji. Przygotowuję na ich podstawie bardzo dokładny kosztorys naprawy szkody, który będzie dla Ciebie obiektywnym źródłem informacji na temat wszystkich poniesionych strat.

Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej wyceny wartości pojazdu?

Zakup samochodu na rynku wtórnym bywa ryzykowny, ponieważ właściciel z wiadomych względów chce zawyżyć jego cenę. W takim wypadku rozwiązaniem jest wycena wartości pojazdu przez doświadczonego rzeczoznawcę, którego głos może być decydujący w trakcie sporu o ustalenie finalnej kwoty do zapłacenia.

Serdecznie zachęcam do skorzystania z moich usług na terenie Nowego Sącza i Gorlic. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz kosztorysu naprawy szkody czy wyceny wartości mienia, możesz mieć pewność, że zapewnię Ci profesjonalne wsparcie. Skontaktuj się ze mną i opowiedz mi o swojej sytuacji!

Kosztorys naprawy powypadkowej

Kalkulacja Audatex wykonana przez niezależnego Rzeczoznawcę to również podstawa do odzyskania zaniżonego odszkodowania od Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

W zależności od potrzeb i możliwości kalkulację wykonuję:

  • na podstawie sporządzonej przeze mnie oceny stanu technicznego auta
  • lub na podstawie przesłanej przez Klienta, gotowej dokumentacji fotograficznej i danych pojazdu (skan dowodu rejestracyjnego)

Oferta dotyczy kalkulacji uszkodzeń dla samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Jeżeli potrzebujesz kosztorysu kliknij w zakładkę „zamów kosztorys”

Wycena wartości pojazdu

Wyceny wykonuję w programie Info-Ekspert.

Ustalenie wartości rynkowej pojazdu służy między innymi do:

  • Urzędu Celnego jako podstawa określenia wysokości akcyzy
  • ustalenia wartości samochodu przy transakcji sprzedaży/kupna
  • leasingu lub pożyczki bankowej
  • aktualizacji danych księgowych
  • szacowania wartości majątku firmy
  • ustalenia podstawy wysokości podatków, cła lub opłaty skarbowej
  • ustalenia wartości pojazdu przy postępowaniu windykacyjnym

Oferta dotyczy wyceny samochodów: osobowych, dostawczych.

Gwarantuję profesjonalizm, doradztwo, możliwe najkrótszy termin realizacji.

Odszkodowanie z tytułu ubytku wartości handlowej pojazdu

Czy w ostatnich 3 latach mieli Państwo szkodę z ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej sprawcy (OC)?

Każde auto w wyniku naprawy traci na wartości.

 Jeżeli Państwa samochód w dniu szkody nie miał jeszcze 6 lat, ubezpieczyciel na Państwa wniosek jest zobowiązany do pokrycia uzasadnionych roszczeń z tytułu ubytku wartości handlowej.

ZADZWOŃ I SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY

© Copyright 2022  |  kancelaria-chudyba.pl