Bezgotówkowa naprawa powypadkowa samochodu z OC i AC, likwidacja szkód Gorlice i Nowy Sącz

Nasza Kancelaria wykonuje kompleksowe naprawy powypadkowe rozliczane metodą BEZGOTÓWKOWĄ z OC i AC sprawcy powiązane z usługą DOOR TO DOOR. Pomagamy klientom znajdującym się w trudnej sytuacji po wypadku i dokładamy wszelkich starań, by jak najszybciej znaleźć dla nich najlepsze możliwe rozwiązania. Całkowicie bezgotówkowa naprawa powypadkowa samochodu z OC i AC pozwala szybko wrócić do codziennego życia. Sprawdź, dlaczego warto postawić na likwidację szkód z naszym wsparciem.

Kompleksowa naprawa powypadkowa z OC i AC

Doświadczenie które nabyliśmy pracując w AUTORYZOWANYCH serwisach samochodowych pozwala nam zachować najwyższą jakość oferowanych usług. Wszystkie naprawy wykonywane są zgodnie z TECHNOLOGIĄ producenta. Nie ma tutaj mowy o żadnych ustępstwach. Bezgotówkowa likwidacja szkód powypadkowych z OC lub AC sprawcy w każdym przypadku przebiega w sposób całkowicie profesjonalny. Naprawione auto posłuży Ci doskonale przez długi czas. Zabiegamy o to, by cały proces był możliwie najmniej inwazyjny dla naszych klientów, więc każda naprawa jest oparta na zasadzie „DOOR TO DOOR”. To my przyjeżdżamy do Ciebie, zabieramy Twój samochód, a kiedy bezgotówkowa naprawa powypadkowa z OC lub AC sprawcy jest zakończona odwozimy pod wskazany adres. Możesz śmiało skupić się na załatwianiu wszelkich spraw związanych z życiem codziennym, mając przy tym świadomość, że Twoim autem zajmują się profesjonaliści. Współpracujemy z wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Załatwiamy wszelkie formalności za Ciebie, a także troszczymy się o to, by cały proces bezgotówkowej naprawy powypadkowej z OC i AC sprawcy mógł się odbywać w sposób płynny i bezproblemowy. Utrzymujemy najwyższe standardy w trakcie realizowania usługi, zabiegając przy tym o to, by dostosowywać się do ulegających nieustannym zmianom realiów. Wiemy jak taka przykra sytuacja, kiedy nasz samochód jest uszkodzony potrafi przysporzyć wiele problemów. Dlatego staramy się pomóc na każdym etapie. Począwszy od zgłoszenia szkody, poprzez zorganizowanie samochodu zastępczego i finalnie oddaniu Ci naprawionego auta. Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoim problemie!

1. Poinformuj nas o zaistniałej sytuacji

Podczas pierwszej rozmowy poinformuj nas jaka sytuacja miała miejsce. Możesz od razu przesłać zdjęcie poglądowe uszkodzonego samochodu. Zapytamy Cię o szczegóły dotyczące twojego auta, czy szkoda została już zgłoszona, czy odbyły się oględziny i ustalimy plan działania. Na tym etapie ustalimy szczegóły co do SAMOCHODU ZASTĘPCZEGO. Na końcu umówimy się na termin odbioru auta.

2. Odbiór samochodu

Przyjeżdżamy do Ciebie, odbieramy Twój uszkodzony samochód a Tobie zostawimy samochód zastępczy, jeżeli na taki się umówiliśmy wcześniej.

3. Naprawa

Na tym etapie najwięcej się dzieje, jeżeli oględzin jeszcze nie było to najpierw ustalamy szczegóły z ubezpieczycielem. Kolejno rozbieramy samochód, weryfikujemy uszkodzenia dodatkowe, sporządzamy kosztorys. Kiedy ubezpieczyciel zatwierdzi wycenę, przystępujemy do bezgotówkowej naprawy powypadkowej z OC lub AC sprawcy. Podczas prac przy samochodzie wykonujemy zdjęcia dokumentujące naprawę, pokazujemy jakie nowe części zostały zamontowane i na jakim etapie naprawy jest Twój samochód.

Informujemy Cię o postępach!

Jeżeli chcesz to teraz możesz skorzystać z usług DETAILNIGOWYCH naszej zaprzyjaźnionej firmy. Dzięki naszej współpracy możemy zaoferować Ci atrakcyjne ceny na ich usługi.

4. Odwiezienie auta

To już ostatni etap. Twój samochód po bezgotówkowej naprawie powypadkowej z OC bądź AC sprawcy jest gotowy, pakujemy go na lawetę i odwozimy do Ciebie. Wspólnie przebrnęliśmy przez likwidację Twojej szkody, jednakże to my załatwiliśmy wszelkie formalności tak abyś Ty mógł / mogła spać spokojnie.

Bezgotówkowa naprawa samochodu z OC sprawcy

Wśród dostępnych form powypadkowej naprawy szkód komunikacyjnych w samochodzie z OC i AC sprawcy metoda bezgotówkowa cieszy się dużą popularnością z uwagi na swoją specyfikę. Na czym ona polega? Sposób, o którym mowa, obejmuje usunięcie zniszczeń powstałych w wyniku zdarzenia drogowego bez osobistego udziału poszkodowanego kierowcy. To oznacza, że wszystkie formalności są załatwiane bezpośrednio przez podmioty wykonujące prace blacharskie czy mechaniczne oraz zajmujące się wypłatą odszkodowania.

Przebieg procedur polega na tym, że rozliczenia dokonują między sobą warsztat i firma ubezpieczeniowa. Niewątpliwą zaletą takiego rozwiązania jest wygoda, ponieważ znika konieczność samodzielnego zdawania pojazdu do naprawy powypadkowej, nadzorowania prac mechaników czy blacharzy, pisania wniosków czy weryfikowania zaproponowanych kosztorysów. Bezgotówkowa likwidacja zniszczeń z OC lub AC sprawcy ma wiele zalet, ale mimo wszystko warto trzymać rękę na pulsie i pilnować, czy wszystkie czynności przebiegają tak, jak powinny. Właśnie to zadanie można powierzyć naszemu zespołowi.

Bezgotówkowa naprawa samochodu z OC lub AC sprawcy pod opieką specjalistów

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze szkód komunikacyjnych. Z nami można mieć pewność, że powypadkowa naprawa bezgotówkowa samochodu z OC lub AC sprawcy przebiegnie tak, jak nakazują przepisy i przede wszystkim w sposób rzetelny oraz zgodny z określonymi, wstępnymi założeniami. Patrzymy na ręce zarówno towarzystwu ubezpieczeniowemu, jak i warsztatowi, dzięki czemu oba podmioty wykonują swoje zadania  ze świadomością kontroli ze strony fachowców wyspecjalizowanych w rozliczaniu szkód komunikacyjnych.

Poza gwarancją prawidłowości przebiegu formalności i prac specjalistów, którzy zajmują się powypadkową naprawą bezgotówkową samochodu z OC lub AC sprawcy ułatwiamy Ci przebrnięcie przez cały proces rozliczenia szkody komunikacyjnej. Załatwiamy formalności, opiekujemy się pojazdem, kontaktujemy się ze wszystkimi podmiotami biorącymi udział w procedurach i wypełniamy inne niezbędne obowiązki. Przekazując sprawę naszym specjalistom, oszczędzasz czas i nerwy. Rozpocznij współpracę i zyskaj gwarancję, że powierzasz kwestię odszkodowania i obsługi szkody doświadczonym profesjonalistom, którzy w ten sposób pomogli już setkom kierowców!

© Copyright 2022  |  kancelaria-chudyba.pl